Grudzień 08, 2016, 03:00:01 am

Autor Wątek: Pomocy jak uruchomić gre, kompletnie zielona  (Przeczytany 2518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolinka688

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Pomocy jak uruchomić gre, kompletnie zielona
« dnia: Listopad 21, 2015, 13:14:50 pm »
A więc tak od 3 dni mam konsole PS SLIM CECH-2004 B, konsola  jest przerobiona. Problem w tym że nie umiem uruchomoć żadnej gry. Mam pendrive fat-32 , skopiowalam na niego gre Call of Duty - Black Ops III [NPEB02266] Patch 1.01 FIX 3.41-3.55-4.21. , którą ściągłam z torrentów. Podłaczam pendrive i nie wiem co zrobić dalej nie mam opcji otwórz zawartość ani kopiuj.
Kiedy wchodzę w folder gry następnie PlayStation 3 pojawia mi się:
Gamesonic Manager- v 3.65
GT Academy 2013
PSN Patch 4.66.30
HABIB TOOLBOX
mmCM
Toggle QA
Nawet nie wiem w co mam wejśc, kiedy weszłam w Gamesonic Manager pojawia mi się ta gra ale jest czarna i miga. Bardzo proszę o pomoc bo jestem komplentm lajkiem. Proszę o priv od kogoś kto się zna . Gdzie mam wejść i co zrobić.

PS3-Hack.com.pl

Pomocy jak uruchomić gre, kompletnie zielona
« dnia: Listopad 21, 2015, 13:14:50 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
Odp: Pomocy jak uruchomić gre, kompletnie zielona
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2015, 13:27:44 pm »
A więc tak od 3 dni mam konsole PS SLIM CECH-2004 B, konsola  jest przerobiona. Problem w tym że nie umiem uruchomoć żadnej gry. Mam pendrive fat-32 , skopiowalam na niego gre Call of Duty - Black Ops III [NPEB02266] Patch 1.01 FIX 3.41-3.55-4.21. , którą ściągłam z torrentów. Podłaczam pendrive i nie wiem co zrobić dalej nie mam opcji otwórz zawartość ani kopiuj.

Przy grach psn (bo taka masz) musisz zainstalowac z zakladki gry przez instal packages files /gra/jak masz to update/fix

Edit
Jesli masz podzielone pliki a mianowicie z koncowka ....6000 /60001 itd to muszisz skopiowac na pena w fat32 i skopiowac jeden plik ...60000.. do dev_hdd0 / pacages/tu ...wtedy utworzy sie gra w formie pkg j.w.

Gamesonic Manager- v 3.65 - to menadzer kopi zapasowych
GT Academy 2013  - sluzy do ukrywania sie online (na cfw nie koniecznie wymagana aplikacja)  (wiec zbedny jesli masz cfw 4.76)
PSN Patch 4.66.30 - sluzy do blokady online i do ukrywania sie online (na cfw nie koniecznie wymagana aplikacja)  (wiec zbedny jesli masz cfw 4.76)
HABIB TOOLBOX - narzedzia rebug ustawia sie tryb cobry i mozna usunac (jesli posiadasz rebuga) (wiec zbedny)
mmCM - to menadzer kopi zapasowych
Toggle QA - za pomocą tego hombrew sluzy tylko do postawienia na sofcie flagi na 3.55 (wiec zbedny jesli ustawilas)

Jesli chcesz sie dowiedziec jakie homebrew sa potrzebne dla cfw z cobra to tu znajdziesz wszelkie podstawowe opcje konfiguracji itp
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=16835.0
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2015, 13:32:47 pm wysłana przez maniek6666 »

Offline karolinka688

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2015, 14:23:02 pm »
Dzięki bardzo za odp, coś pokombinuje. A mam takie pytanie jeszcze jak spr jakie mam CFW ? I  w ogóle to jakie gry ściągać żeby odrazu odpalało czy z każdą trzeba kombinować?  Te z kncówką iso np beda odrazu działać? Może moje pytanie wyda Ci się głupie ale ja po prostu póki co nic nie rozumiem.

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2015, 14:36:46 pm »
sprawdzic mozna (jesli posiadasz webmana) np: menu głównym konsoli (xmb) wciskajac select + start albo po logo startowym ps3 lub w multiman (mmCM)w ustawieniach /informacje o systemie (L1 / R1 przelacza sie widok)
Co do gier to w folderach lub iso najlepiej pobierac .Wrzucasz i grasz tylko trzeba wrzucic w odpowiednie  foldery te gry

Gry w folderach czyta z : dysk wew./ dev_hdd0 / GAMES/ tu gra lub
                                           dysk zew./ GAMEZ /tu gra
z ktorys z tych dwoch powinna sie znalesc gra

Gry iso to do folderow : dysk ps3/ dev_hdd0 / PS3ISO / tu gra .
                                          dysk zew./ PS3ISO / tu gra .

Odezwij sie na "sb" (chat) to pomoge jakby co ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2015, 14:38:18 pm wysłana przez maniek6666 »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2015, 14:36:46 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.