Grudzień 06, 2016, 16:58:27 pm

Autor Wątek: Telewizor  (Przeczytany 5538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline damianoo321

• Kierownikuu
  • Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Telewizor
« dnia: Grudzień 15, 2015, 20:17:22 pm »
Witam, mam pytanie. Jaki telewizor wybrać pod ps3 aktualnie miałem Tv firmy blaupunkt 32" lecz go szlag trafił, i nie wiem jaki mam kupić (przydal by sie 42 ") jaki byście polecili, najlepiej uzywany i nie " zbyt " drogi,

Moje "wymogi":  hdmi, full hd nic wiecej

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2015, 21:17:49 pm wysłana przez damianoo321 »

"Jeśli mam wybierać między jednym złem a drugim to wolę nie wybierać wcale" ~ Rzeźnik z Blaviken

PS3-Hack.com.pl

Telewizor
« dnia: Grudzień 15, 2015, 20:17:22 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
Odp: Telewizor
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2015, 22:08:44 pm »
znalazłem takie info co do wyboru tv na co zwrocic uwage

http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-telewizor-do-konsoli-xbox-playstation/555/

Offline misiek998

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:42:38 am »
Ja proponuję poszukać sobie używanych w okolicy, przez olx, nie bierz plazmy i w zasadzie tyle... Pojedziesz obejrzysz zdecydujesz. My tak trafiliśmy jakiś model LG, podobno miał nie mieć dvb-t a jak się potem okazało u nas w domu ma :)

Offline dr0gi

• Vip
  • Reputacja: 0
  • Pomagam na PW i GG
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2015, 10:25:19 am »
Telewizory najlepiej brać firmowe Sony idealne pod konsole ps3. Oczywiście mogą być z  innych znanych marek to nie przeszkadza ważne by miały wejście hdmi i dodatkowo av. Co do modeli to nie radze brać plazmy, smartów itp. Bo takie szybko się psują a niektóre modele różnych marek mogą fabrycznie posiadać wady. Na pierwszy żut oka tego nie widać ale po dłuższym użytkowaniu można zauważyć. Najlepiej brać tv z ekranem LCD LED jeżeli masz dużo kasy na wydanie. Jeżeli masz natomiast mały bydrzet to polecam szukać na stronach typu olx itp bo tam czasem można trafić niezłą okazje a tym bardziej w okresie przedświątecznym.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2015, 10:25:19 am »

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: POLSKA
  • Reputacja: 57
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2015, 10:44:05 am »
Po 1 to nie ma znaczenia dla telewizora ze ten pożyje dłużej a ten nie tu chodzi o kondensatory średni czas życia kondensatora w zasilaczu telewizora to ok 5 lat i ten czas może się skracać i wydłużać zależnie od warunków tzn ( temperatura powietrza czas działania bo wiadomo czym dłużej działa tym cieplejszy i oczywiście czy ma zapewniona wentylacje).

Przy wyborze telewizora kieruj się przede wszystkim kontrastem matrycy by czarne było czarne a nie szare jak w przypadku lcd i lcd ma długi dosyć czas reakcji kryształów przez co przy dynamicznych grach obraz się rozmazuje. Więc także spójrz na odświeżanie.

Co do twojego starego tv nie podałeś objawów jakie masz bo możliwe że można go naprawić za kwotę ok 20 zł więc przemyśl czy warto inwestować w drugi czy może tego sobie zrobić

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2015, 10:44:05 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.