Grudzień 05, 2016, 11:25:01 am

Autor Wątek: Ban w Destiny.  (Przeczytany 3757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheDaQ

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Ban w Destiny.
« dnia: Styczeń 05, 2016, 09:25:17 am »
Siema, mam problem, otoz dostalem wczoraj bana w Destiny, konsola oczywiscie przerobiona, w necie w gry gralem jakies 3 miechy bez problemow az tu w Destiny cos sie uroiło, nie oszukiealem, nie wykorzystywalrm bugow, jedynie czasem z meczy wychodzilem, oczywiscie mam swiadomosc ze ban mogl byc nalozony przez to ze wykryli CFW.. ale skoro na PSN nigdt bana nie dostalem a tu taka lipa?
Mial ktos juz taki problem? Idzie to jakos obejsc? Inny uzytkownik z innym kontem psn nie dziala.. bardzo mi zalezy na tej grze. Help!

PS3-Hack.com.pl

Ban w Destiny.
« dnia: Styczeń 05, 2016, 09:25:17 am »

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: POLSKA
  • Reputacja: 57
Odp: Ban w Destiny.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2016, 09:57:57 am »
Skoro możesz się wpisać do psn to dostałeś bana tylko i wyłącznie w destiny możliwe właśnie że przez częste wyjścia z gry podczas kluczowych rozrywek ponieważ z tego co pamiętam tam gra się w grupkach i jak ty wyjdziesz to chyba innych tez wywala.Jedyne wyjście to zmienić idps lub poczekać ponieważ pewnie otzymałeś czasowego bana na tą grę.

Jeśli natomiast podczas wpisywania się do psn w xmb masz komunikat o błędzie to znaczy że dostałeś bana o cfw i musiałeś prawdopodobnie nie wyczyścić historii cfw lub wszedłeś wpisany w homebrew

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2016, 10:01:57 am wysłana przez mateov »

Offline TheDaQ

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2016, 10:51:10 am »
Wpisac sie moge,  po sklepie poruszac sie tez moge, w little big planet testowalem multiplayer i tez dzialal, myslicie ze w destiny mogli wykryc ze mam przerobiona konsole? Historie czyscilem zawsze, moze dwa trzy razy tego nie zrobilem ale caly czas bylem na OFW i gre wrzucalem przez Multimana.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2016, 10:51:10 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.