Grudzień 09, 2016, 06:44:11 am

Autor Wątek: God of War: Collection pytania  (Przeczytany 3605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thomas510

• Początkujący
  • **
  • Reputacja: 0
God of War: Collection pytania
« dnia: Styczeń 11, 2016, 14:06:39 pm »
Witam mam pytanie związane z grą God of War: Collection 1/2 Czy można grać w te gry w wersji pl .Chodzi mi o napisy kinowe albo dubbling? Jestem fanem God od war w sumie dla goda 3 kupiłem konsole ps3. Chciałem teraz odswieżyć 1 i 2 oraz wersje z psp na ps3. Tylko zależało by mi na wersji pl

PS3-Hack.com.pl

God of War: Collection pytania
« dnia: Styczeń 11, 2016, 14:06:39 pm »

Offline essien

• Początkujący
  • **
  • Reputacja: 0
Odp: God of War: Collection pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2016, 18:34:48 pm »
jedna z moich najlepszych gier na ps3 god of war zadzi jest umnie na pierwszym miejscu a po god of war jest u mnie uncharted
ja mam takie wersje i dzialaja przeszedlem cale zero zaciecia oprocz god of war collection volume 2 od antidota jakas znukowana jest akurat ta po polsku duch sparty mam z nia problemy sciagnelem sobie iso wersje nie od antidota kopia 1:1 ale nie moge uruchomic god of war ktore dzialaja:

God of War Collection EUR JB PS3 REPACK-BlaZe BCES00791 ENG ta kolekcja cala po angielsku jest (waga 22GB) mam i mi dziala
God of War Collection Volume II ANTiDOTE BCES01277 chains of olympus ENG duch sparty PL (waga 17 GB) mialem ale jak mowie duch sparty znukowany wedlug mnie nie wiem jak u innych chains of olympus przeszedlem ale duch sparty w tym samym miejscu takie zaciecie ze tylko konsole z kontaktu trzeba wylaczyc a mam chec miec ta gre po polsku a tu taki problem
God of War III PS3-DUPLEX BCES00510 cala gra po polsku (waga 40 GB) mam i mi dziala
God of War Ascension PS3-DUPLEX BCES01741 cala gra po polsku (waga 35 GB) mam i mi dziala

PS3-Hack.com.pl

Odp: God of War: Collection pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2016, 18:34:48 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.