Grudzień 08, 2016, 03:00:05 am

Autor Wątek: Ustawienia fabryczne  (Przeczytany 2525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Basterus

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Ustawienia fabryczne
« dnia: Styczeń 20, 2016, 20:36:53 pm »
Witam, mam pewną zagwozdkę kupiłem konsole CECHL 04. Wersja 4.76.Rogero (nie wiem jak sprawdzić wersje) I chciałem bardzo pograć w gry z PS2, ale mam problemy. Zaznaczam że gry z PS3 czyta bez problemu. Czytałem że musi być zainstalowany webman (podobno lepszy do gier PS2)po uruchomieniu konsoli pojawia się komunikat że webman jest aktywny ale w instrukcji jest napisane że ma się pojawić folder "My games", niestety u mnie się nie pojawia i nie mam jak uruchomić gier. Jak kupiłem konsole było na niej mnóstwo programów: do podkręcania wiatraka, do emulacji NTFS itd. Jednym słowem widać że jest bałagan. Pytanie moje brzmi: jak zrobić żeby ustawić wszystko od nowa ? Chciałbym wyczyścić wszystko po starym właścicielu. Ale boję się że jak wrócę ustawienia fabryczne to usunie mi się wszystko razem z przeróbką albo zostaną wszystkie pierdoły po poprzednim właścicielu a usuną się jedynie save. Proszę o pomoc :)

Wiec jeśli dobrze rozumiem to po zrobieniu restore będę musiał zainstalować jakiś program do emulacji itd.?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2016, 19:34:28 pm wysłana przez Basterus »

PS3-Hack.com.pl

Ustawienia fabryczne
« dnia: Styczeń 20, 2016, 20:36:53 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
Odp: Ustawienia fabryczne
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2016, 21:10:06 pm »
Jesli chcesz wszystko usunac to z rm (jak wejsc do recovery menu znajduje sie filmik w poradniku) wybierasz 5 pozycje i skasuje wszystko gry / sawe / theme programy itp ale przerobka bedzie nadal

Co do dumpa jesli nie tobiles nigdy to proponuje wykonac tak na wszelki wypadek moze sie przydac w przyszlosci
Na youtube wpisz dump multiman i zastosuj sie do pierwszego filmiku (pendriver w prawy port usb musi byc)

Zasugeruj sie tym poradnikiem odnosnie homebre i plugins (no chyba ze chcesz zmienic cfw ,jesli masz zamiar miec podlaczona konsole do internetu a pozostac na tym sofcie proponuje odpiac internet i uwazac na aktualizacje ktore sie znajduja w grze moga wyskoczyc podczas uruchamiania gry (z tych nowszych gier ) )
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=16835.0

Jesli bedziesz mial problem pisz na sb (chat)

PS3-Hack.com.pl

Odp: Ustawienia fabryczne
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2016, 21:10:06 pm »

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.