Grudzień 06, 2016, 16:57:50 pm

Autor Wątek: Trofea offline  (Przeczytany 4059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fallen

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 1
Trofea offline
« dnia: Luty 22, 2016, 01:05:11 am »
Witam, zbanowali mi konto psn chcialem przetransferowac trofea/savy na drugie konto uzylem metody z programem bruteforce+odbudowa bazy danych i sprawa wyglada tak,ze savy dzialaja dobrze ale trofea sa widoczne tylko w trybie offline.. jak dam online to widac tylko trofea te co zdobylem na koncie przed transferem.. nie wiem gdzie popelnilem blad jezeli savy sie dobrze zsignowaly a z trofeami taki problem ze nie chca sie zsynchronizowac do konta ;l

PS3-Hack.com.pl

Trofea offline
« dnia: Luty 22, 2016, 01:05:11 am »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 74
Odp: Trofea offline
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2016, 17:49:41 pm »
Nie popełniłeś nigdzie błędu. Trofea należy jeszcze zsynchronizować z serwerem :) Jak klikniesz trójkąt na trofeach to tam będzie opcja transferu tylko uprzedzam, może sypać błędami ale za którymś razem zsynchronizuje je w 100%.

Offline Fallen

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2016, 20:20:53 pm »
Robilem to.. ale nadal nic trofea ze starego konta sa tylko widoczne na offline modzie. Przełączałem synchronizowalem na offline/online mode i dalej nic wiec coś musiało pójść nie tak. Dodam ze ta odbudowe bazy danych zrobilem troche pozniej jakies dwa miesiące po calej operacji bo stanalem na tej odbudowie gdyz ciezko mi do rmenu wejsc przez jeden "defekt" ps3-jki wiec olalem sprawe i gralem dalej.. ale dwa dni temu jakos sie udalo i zrobilem ja ale jak widac jakis problem powstal.

Offline Fallen

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2016, 17:57:58 pm »
Dzis zauwazylem,ze jednak trofea z PvZ:GW sie zsynchronizowaly.. wiec moze usune wszystkie trofea z folderu wezme tylko te z pvz i nimi podpisze reszte? Juz nie mam sil do tego...mysle i mysle a przyczyny znalezc nie potrafie gdzie popelnilem blad :l

EDIT: Jednak cos jest w moim koncie psn nie tak bo sie zaczyna na "Literki" i jest to nie kompatybilne bo wyskakuje error D55 i jeszcze pisza ze trzeba jakas inna metoda ale nie wiem o co chodzi konkretnie "80022D55 But Trophies Dont Sync: Your profile ID probably begins with a "Letter" like for example: ch55714255 or c5781616489646. If it begins with a letter, your profile isnt compatible with this trophy method. You will need to load each game on the account offline, and extract the folders manually and mod them that way. I know from my own experience."

EDIT2: Dobra ogarnalem... musze na czystym koncie zaladowac jakas gre zeby sie zainstalowaly trofea gdzie pozniej skopiowac folder co sie utworzyl na pendriva i zedytowac programem PS3trophyisgood czyli jakbym chcial wszystkie odzyskac to czeka mnie 3dni siedzenia przed kompem bez przerwy i edytowania pustych folderow trofeow na takie co mialem ;l temat mozna zamknac...
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2016, 15:16:18 pm wysłana przez Fallen »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2016, 17:57:58 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.