Grudzień 09, 2016, 06:45:52 am

Autor Wątek: GTA V online dziwny problem z wczytywaniem  (Przeczytany 2401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline panbanan5

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
GTA V online dziwny problem z wczytywaniem
« dnia: Marzec 13, 2016, 00:08:22 am »
Witam jestem świeży przerobioną konsole mam 2 mies (cobra 4,76) i jak dotąd nie miałem problemu z żadnym multi w grze gram w coda mw3 multi , far cry 4 , zawsze stosowałem sie do instrukcji czyli wrzucałem grę na dysk aktualizowałem przez multimana uruchamiałem przez webmana , włączałem psn pach potem internet i grałem. Sprawdzali sie to jak dotąd we wszystkich przypadkach uruchomiłem gta V tym samym sposobem, włączyłem online i wszystko śmigało, zrobilem postać pierwsza cut scenka, cieszyłem sie jak dziecko , dopóki nie zagrałem pierwszej misji. Po ukończeniu wyścigu otrzymałem exp i pieniądze, nooo i wlasnie to tyle bo po otrzymaniu nagrody nic sie nie dzialo. Kamera stała w miejscu , na początku myslałem ze to tak ma sie lądować przez pierwsze 15 min zacząłem sie zastanawiać czy cos jest nie tak. Więc jeszcze raz po resecie konsoli uruchomiłem grę jeszcze raz , i dalej to samo .  :-\ Próbowałem już chyba wszystkiego zainstalowałem gta jeszcze raz zainstalowałem aktualizacje i je jeszcze wcześniej na nowo pobrałem zrobilem nowa postać i dalej nic :(
Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu (z góry szacun za przeczytanie tych wypocin/litań)

PS3-Hack.com.pl

GTA V online dziwny problem z wczytywaniem
« dnia: Marzec 13, 2016, 00:08:22 am »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 74
Odp: GTA V online dziwny problem z wczytywaniem
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2016, 14:03:46 pm »
Jakie masz CFW?

Zacząłbym od ponownego pobrania gry.

Offline panbanan5

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2016, 21:56:09 pm »
Nie  wiem , nawet nie wiem jak sprawdzić  :P w rebug tool pisze ps3 system filmware 4,78 LV2 kernel :CEX cobra: 7.2 i spróbuję pobrać jeszcze raz gta V :)

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2016, 21:56:09 pm »

Tags: problem Gta online 

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.