Grudzień 06, 2016, 16:58:35 pm

Autor Wątek: [ Ps1 classic ] Problem z instalacją i licencjami  (Przeczytany 4463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
  • Reputacja: 7
[ Ps1 classic ] Problem z instalacją i licencjami
« dnia: Maj 15, 2016, 16:40:13 pm »
Witam, ostatnio wgrałem nowy soft od spy 4.80 i napotkałem mały problem na linii gier Ps1 classic w formacie .pkg. Po próbie uruchomienia gry tak jakby straciły one licencje bo wyskakuje komunikat o odnowieniu jej poprzez sklep PS PLUS. Dobra mówię, dogram fixa i będzie git. Niestety nie, dogranie fixa nic nie daje, więc usunąłem starą grę i chciałem ją przeinstalować na nowo. Tutaj moje większe zdziwnie bo gry nie da się ponownie wgrać, próbowałem z 2óch pendrive'ów oraz z dysku zew, oczywiście wszystko sformatowane na fat32. konsola widzi pliki lecz po naciśnieciu X w celu instalacji gry nic się nie dzieje, widnieje napis czekaj po czym po 20 sekundach cofa mnie do kolumny/folderu menedżer plików pkg.
Próbowałem również z poziomu multimana gdzie mnie przenosiło do XMB ale też nic to nie daje. Jako ciekawostke dodam, że inne patche / aktualizacje normalnie się dogrywają np: do mortal kombat 9 dograłem łatke i wszystko śmiga.

Problem oczywiście występuje na CFW 4.80 spy nie wiem czy to jest główny problem ale na poprzednim 4.76 też od spaj pamiętam że działalo to poprawnie.

Jakieś porady, czy ktoś mógłby u siebie spróbować. Chciałem sobie pyknąć w Crash bandicoot 3
Tutaj daje linka gdyby ktoś chciał sobie pobrać i pomóc mi np testując u siebie na konsoli.

https://mega.nz/#!ic9ABApC!BfIEYOkyoJpz71bAYI7yIuTQ_FlZwmC0CTnJZAAnyso

P.S. Po testach przeprowadzonych przez administracje, wynikło że ps1 classic nie da się zainstalować na kilku wersjach 4.80. Testy były przeprowadzane na rebugu, spy i ferroxie. Dziękuje i dobranoc.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2016, 23:18:56 pm wysłana przez Chmielu »

Bardzo rzadko sprawdzam prywatne wiadomości, dlatego proszę się nie denerwować, że odpisuję późno albo w ogóle. ;(

PS3-Hack.com.pl

[ Ps1 classic ] Problem z instalacją i licencjami
« dnia: Maj 15, 2016, 16:40:13 pm »

Online Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Wyjadacz
  • *
Odp: [ Ps1 classic ] Problem z instalacją i licencjami
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2016, 17:24:08 pm »
pobierz PSN STUFF wpisz w okienko czego szukasz i sciagasz potem fix i chula

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2016, 18:00:05 pm »
Gdyby to było takie proste, przecież pisałem że nie da się zainstalować ps1 classic . wyswietla sie napis czekaj po czym mnie cofa. Wystepuje to przy probie instalacji gry ps1 classic bo jak pisalem wczesniej łatki do normalnych gier sie instaluja normalnie. 

Domi i jego chec pomocy bez uprzedniego czytania ze zrozumieniem. Dzieki ! xD
Bardzo rzadko sprawdzam prywatne wiadomości, dlatego proszę się nie denerwować, że odpisuję późno albo w ogóle. ;(

Online Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Wyjadacz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2016, 18:58:10 pm »
Czasem się tak dzieje gdyż miałem identyczną sytuację z fifą 16 zainstalowanie na nowo rozwiązało problem.
możesz pobierać jeszcze raz tą samą gre zainstaluj potem fix i sprawdzić czy nie jest to wina gry ,
i wcale to że nieczytam ze zrozumieniem bo odrobina szukania to podstawa a kolejna kwestia że na 90% usunąłeś sobie konto pod którym wcześniej działa gra

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2016, 18:58:10 pm »

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2016, 21:53:17 pm »
Nic se nie usuwalem, zrobilem tylko update systemu. Pozatym nie da sie zainstalowac gry powtarzam się 3ci raz.

Zrobilem downgrade z ciekawosci do rogero 3.55 i gry ps1 classic normalnie sie odpalily. Nie chce jednak obwiniac juz z tego poziomu tylko i wylacznie nowego softu poniewaz nie jestem w stanie zainstalowac gry. Niestety chcac zrobic jakas tam naprawe systemu, konsola oznajmila mnie o jakims uszkodzeniu czy tam braku plikow juz nie pamietam i zrobilem kompletny format dysku. Teraz jestem w trakcie reinstalacji wszystkiego na nowo. Dam znac czy cos pomoglo :<

Offline dr0gi

• Vip
  • Reputacja: 0
  • Pomagam na PW i GG
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2016, 07:27:40 am »
Podpisz grę ReactPSN jeśli to nie pomoże to pobierz gre w formatach bin, ccd lub img i odpal gre webman modem, multimanem czy innym backup menadżerem obsługujący gry psx. Ostatecznie przeinstaluj na moment na inne cfw np rebuga czy ferroxa i zobacz czy będzie to samo

Online Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Wyjadacz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2016, 09:17:20 am »
Wystarczy ją skopiować z dysky zewnetrznego przez MM lub irishman 3,50 do hdd0 dev/package a póżniej instalacja z menadzera plików pkg instaluj folder system i wszystko działa

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2016, 19:59:53 pm »
Przekopiowanie gry do dev_hdd0/packages , nie rozwiązało problemu - gry dalej się nie da zainstalować. Wczoraj wieczorem zszedłem z ciekawości do rogero 3.55 i gry działały i dały się instalować.

2ga sprawa to nie jest rozwiązanie, żeby szukać gier w iso. Są gotowe paczki do instalacji, które działały do tej pory i mi to pasowało. Miło by było gdyby to ktoś pobrał i wypróbował u siebie jak ma cfw od spaja albo jak się podpisuje gry ps1 classic w reactpsn jak nie ma do nich żadnych .rap'ów bo pierwsze słysze o takim zabiegu :<

Online Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Wyjadacz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 16, 2016, 20:05:01 pm »
wrzuce ci potem fotki jak u mnie działa na sofcie spy normalnie pkg i niema problemu z instalacją

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2016, 20:29:06 pm »
Dobra ale wrzuc mi jak instalujesz gre Crash 3 z mojego linka.

Offline spy

• D4R3K
  • Administrator
  • Extra Vip
  • Miejsce pobytu: Cambridge
  • Reputacja: 53
  • wtf
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2016, 23:18:06 pm »
Wyglada na to ze na kazdym CFW 4.80 te klasyki nie dzialaja sprawdzone na ferrox i rebug

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2016, 23:18:06 pm »

Tags: CFW 4.80 spy 

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.