Grudzień 05, 2016, 11:29:23 am

Autor Wątek: Ps3 fat cechg 04 odczyt ata key za pomocą e3flashera  (Przeczytany 1687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mario12

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Ps3 fat cechg 04 odczyt ata key za pomocą e3flashera
« dnia: Czerwiec 18, 2016, 07:40:54 am »
Hey  wszystkim jestem nowy więc witam wszystkich i sorki jak nie w temacie czy coś  . Koledzy mam taki problem mam konsolę ps3 fat CECHG 04 uszkodzony jest układ Cell fizycznie zacięte ścierzki na nim  tak że konsola nie odpala   ale na dysku mam fotki muzę  seivy itd...  czy jest możliwość za pomocą e3 flaserem odczytać z kości ata key by odpalić dysk i jakoś odzyskać choć same fotki w najgorszym wypadku ?? ewentualnie może znacie inną metodę  ,był bym bardzo wdzięczny za pomoc oraz wszelką sugestię  . Nie wiem czy kupować ten e3 flasher  jesli miał by mi się nie przydac  z tąd prośba o pomoc  pozdrawiam i czekam na informację

Ale koledzy ktoś programuje te pamięci NOR  po za tym na necie są firmy które programują czy odczytują zawartość czy może ta konkretna pamięc jest nie do odczytania ???  prosze o więcej informacji odnośnie tego procesu wiem że nie odzyskam konsoli więc jest możliwość odlutowania i walki  bo gra jest warta świeczki ...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2016, 09:17:54 am wysłana przez mario12 »

PS3-Hack.com.pl

Ps3 fat cechg 04 odczyt ata key za pomocą e3flashera
« dnia: Czerwiec 18, 2016, 07:40:54 am »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
Odp: Ps3 fat cechg 04 odczyt ata key za pomocą e3flashera
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2016, 08:47:42 am »
Po 1 e3 flasher nie bedzie pasowal do twojej ps3 bo masz pamiec NAND (e3 flasher do NOR)
Co do wyciagniecia zdjec to jesli nie masz key-a to ciezko
Mozna tylko wymienic cell i przypisac nowy cell w pamiec nand ale bedzie potrzebny programator i wiedza .
Koszt takiej uslugi moze byc duzy ale poczekaj na odp jakiegos servisanta moze pomoze w tej kwesti

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: POLSKA
  • Reputacja: 57
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2016, 10:15:55 am »
w linuxie można się pobawić i może uda się odczytać dysk.Od linuxa specjalistą jest spy więc on się musi wypowiedzieć

Offline jjacol

• Administrator
  • Vip
  • Miejsce pobytu: Szczecin
  • Reputacja: 17
  • Downgrade do 3.55
    • Downgrade do 3.55
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2016, 12:04:59 pm »
Mozesz zapomniec o tych danych :-( Tak jak maniek napisal e3 odpada bo nie czyta kosci nand ale to nie ma znaczenia bo nawet gdybys mial inny programator to nic nie zrobisz. Maniek niestety nie da sie wymienic procesora cell i sparowania go tak jak napisales. Wymiana cell jest mozliwa jedynie w przypadku kiedy wymienimy rowniez inne sparowane podzespoly z plyty dawcy np: mostek i pamiec nand. Co za tym idzie zmieni sie rowniez rootkey a wiec nie bedzie on taki sam jak zakodowany na dysku i konsola automatycznie poprosi o format. Jesli nie masz rootkeya wyciagnietego przed awaria konsoli to w zaden sposob nie odczytasz tego dysku na komputerze.

DOWNGRADE PS3 DO FW 3.55
(kliknij w podpis i sprawdź ofertę)

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2016, 12:04:59 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.