Grudzień 08, 2016, 03:02:36 am

Autor Wątek: Pytania zielonego  (Przeczytany 838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michałsz

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Pytania zielonego
« dnia: Sierpień 27, 2016, 13:36:15 pm »
Cześć.

Ostatnio kupiłem przerobioną konsolę ps3 slim, wrzucam grę z dysku zewnętrznego na dysk w konsoli. Wrzucam te foldery do Games, wszystko jest w porządku do czasu gdy pojawi się nazwa odpowiadająca grze na płytce w menu normalnym konsoli. Włączam grę, jest czarny ekran przez chwile a następnie cofa do menu konsoli??  :'(

Czy coś robię źle? Trzeba jakiś obraz gry robić? ::)

Proszę o pomoc.

PS3-Hack.com.pl

Pytania zielonego
« dnia: Sierpień 27, 2016, 13:36:15 pm »

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
  • Reputacja: 7
Odp: Pytania zielonego
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2016, 16:36:28 pm »
1 jaki numer i wersja CFW?

2 jakie to są gry (BLESY), skąd pobierane, nie ma instrukcji instalacji na stronie z której ściągasz? i czy przy wszystkich tak sie dzieje?

3 wiecej szczegółów.
Bardzo rzadko sprawdzam prywatne wiadomości, dlatego proszę się nie denerwować, że odpisuję późno albo w ogóle. ;(

Offline michałsz

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2016, 16:47:23 pm »
Tak jak mówiłem jestem zielony kompletnie, wiem że mam soft 4.75 z przeróbką cobra i multimanem. Gry pobierałem z torrent, w  sumie to z różnych stron. Nie mam pojęcia czym sie różnią pobrane gry, patrzę jedynie na zawartość pobierania, czyli nazwa[BLES00751]/Ps3_game i ps3_update.

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
  • Reputacja: 7
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2016, 07:51:36 am »
Twój soft nie jest zły ale warto zrobić update do 4.80 np w wersji spy. Do pobrania na stronie + zainstalowanie najnowszego multimana + webmana. Jeżeli to nie rozwiąże problemu z czarnym ekranem to wina będzie leżała po stronie gier (brakujące pliki, przepisane ebooty pod inny numer softu - chociaż nie wiem czy to do końca ma znaczenie w obecnej sytuacji).

Ja ostatnio się męczyłem z Assassin Creed 4 blag flag, pomogło wgranie łatki 1.04 + stworzenie folderu ASSASSIN_ISO i wrzucenie do folderu z grą.

Może też poszukaj łatek/updejtów do gier w pierwszej kolejności, tylko zwróć uwagę czy łatka nie wymaga wyższego softu niż ma Twoja konsola (4.75 Twoja). Żebyś przypadkiem nie zrobił aktualizacji do oryginalnego softu sony co by się przeróbka nie straciła. W razie wątpliwości pisz i pytaj, zawsze ktoś pomoże.
Bardzo rzadko sprawdzam prywatne wiadomości, dlatego proszę się nie denerwować, że odpisuję późno albo w ogóle. ;(

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2016, 07:51:36 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.