Grudzień 10, 2016, 19:29:05 pm

Autor Wątek: Problem ogólny z CFW  (Przeczytany 1193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mietekczeslav

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Problem ogólny z CFW
« dnia: Wrzesień 16, 2016, 18:20:59 pm »
Siema wszystkim.
Od niedawna jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem ps3. Zakupiłem fat z fabrycznym softem 3.55. Posiłkując się wiedzą zdobytą na tym forum - wrzuciłem CFW najpierw rogero potem rebuga następnie jeszcze coś. Przerobiłem około 10 różnych CFW i dedykowanych do nich launcherów od multimanów po irishmanów i inne. Na żadnym nie mogłem wystartować gier. Z cobrą i ISO też miałem do czynienia. Gry pokazywały się w multimanie, odpalały tam, następnie przechodziły do ekranu głównego Ps3 z kąd już wystartować nie mogły. Dlatego chciałbym zapytać co robię źle? Co? Przed rokiem miałem inne ps3, również z CFW ale odkupione od kogoś. Nie było żadnego problemu - gry bez kombinacji startowały z dysku zewnętrznego - w dodatku ntfs. Grałem bezobsługowo i bez problemowo. Nie jestem jakimś laikiem technicznym - czytam rozumiem i działam. Proszę o poradę - najskuteczniejsze CFW - najmniej obsługowe i najprostsze - chcę czerpać przyjemność z grania a nie grzebania w konsoli. Nad startem gier będę się jeszcze głowił ale mam dość żonglowania CFW. Co polecacie? Może jest ktoś z Kielc kto by mi doradził - mógłbym podjechać z konsolą, ktoś obeznany w temacie?

PS3-Hack.com.pl

Problem ogólny z CFW
« dnia: Wrzesień 16, 2016, 18:20:59 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
Odp: Problem ogólny z CFW
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2016, 20:10:53 pm »
Jesli masz rebug 4.80 to prawdopodobnie nie wlaczyles 3ch opcji w toolboxie tryb cobra / webman itp (najnowsza wersja webmana 1.43.35)

Offline Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Wyjadacz
  • *
  • Reputacja: 7
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2016, 20:30:29 pm »
Mietekczeslav szukaj  MATEOV on też z kielc  :P ;D ;)

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2016, 20:30:29 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.