Grudzień 10, 2016, 19:27:39 pm

Autor Wątek: Gry ps4 z allegro  (Przeczytany 718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zawi3j

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Gry ps4 z allegro
« dnia: Październik 27, 2016, 21:36:16 pm »
Cześć, pisałem już na SB ale nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi...
Jak to się ma z grami z allegro za 40-50 zł... np takie gta za 80 zł... HOLA HOLA ja wiem teoretycznie nie kupujemy gry tylko dostęp do konta na którym jest gra... Ten sam proceder co z grami steam i origin na pc'ta, tylko teraz są dodatkowe ograniczenia w postaci dodatkowych aktywacji... Jak to się ma w Ps4 ? Legalność ? banicje  :'( ? a może ktoś korzysta ? Po pobraniu gry trzeba miec dstep caly czas do tego konta ? A może da się grać ze swojego konta ?

Edytowany double post: Listopad 01, 2016, 09:37:15 am
Cześć,
wiem odpowiadam sam sobie :( ale co zrobić. Powiem tak 2 tydzien ps4 i jestem zadowolony na 200% super. Nigdy jej nie przerobie bo rozgrywka w trybie online jest tego warta :) gry też nie są jakoś szczególnie drogie, wystarczy poczekać i kupić używana płyte i jest naprawdę tanio i przystępnie.

Co do kont z allegro.. MOŻNA, ale to jest loteria możemy mieć dostęp przez dzien albo miesiąc albo na zawsze... Nie ma gwarancji na to. Więc czy warto ? Sądzę że nie! Lepiej kupić  używkę na płycie albo cyfrówkę NOWĄ z kumplem złożyć sie na PÓŁ i oboje mozemy zdobywać trofea! :-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2016, 09:37:15 am wysłana przez spy »

PS3-Hack.com.pl

Gry ps4 z allegro
« dnia: Październik 27, 2016, 21:36:16 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.