Sierpień 22, 2017, 05:43:19 am

Autor Wątek: Problem po aktualizacji systemu  (Przeczytany 1509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sponsor133

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Problem po aktualizacji systemu
« dnia: Kwiecień 11, 2017, 18:08:31 pm »
Sytuacja wygląda tak: posiadam CFW SPY 4.81 COBRA (zaktualizowałem). Wgrałem FIFĘ 17 na konsole i pojawił się problem taki, że nie mogę zagrać w żadną inną grę, którą miałem już wcześniej (potem wgrywałem też inne gry i te wgrane przeze mnie da się odpalić). W XMB pojawiło się takie coś jak "*/aplikacje/GRY_PS3". Po próbie odpalenia niedziałających gier wyskakuje komunikat: "Niedozwolona operacja. Cobra Firmware or Cobra USB required."

Zaktualizowałem MultiMana i zainstalowałem WebMana (ten drugi działa tak, że restartuje system - nie wiem czy tak ma być bo tak na prawdę jestem zielony w tych sprawach).

W prawym górnym rogu, na każdej okładce gry (nie działającej) widoczna jest płytka (wydaje mi się, że wcześniej takich płytek nie było, ale to może jest wynikiem tego, że wszystkie te niedziałające gry są w formacie ISO - nie wiem tak jak pisałem wyżej nie znam się na tyle na PS3)

Może popełniłem jakiś błąd przy przenoszeniu gier z pendriva na HDD (przycisnąłem 'trójkąt' na okładce gry z USB i dałem "kopiuj") bo na HDD znalazłem dwa foldery "game" i "GAMES" - nie było w nich wszystkich danych (np. BLESxxx) do tych gier, których nie da się odpalić (np. GTA V, Far Cry 4 było, ale nie było innych). Te wrzucone przeze mnie były w obydwu folderach.
Proszę o porady/pomoc.

PS3-Hack.com.pl

Problem po aktualizacji systemu
« dnia: Kwiecień 11, 2017, 18:08:31 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.