Wrzesień 25, 2017, 16:57:33 pm

Autor Wątek: Czy korzystacie z konwerterów VGA-HDMI? Jaki wybrać?  (Przeczytany 508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bone

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Czy korzystacie z konwerterów VGA-HDMI? Jaki wybrać?
« dnia: Sierpień 13, 2017, 18:07:27 pm »
Siema. Jako, że posiadam monitor LG Flatron W1942S, który posiada wejście D-SUB używam konwertera HDMI-VGA.
Gry z PS3 działają normalnie dzięki temu konwerterowi, natomiast jeśli chodzi o gry PS2, bądź PSX urywa się co jakiś czas połączenie konsoli z obrazem, co powoduje, że nie da się grać. Może jest to spowodowane, tym, że gry PS3 są przystosowane do HDMI? Chociaż jeśli gram na telewizorze bezpośrednio przez oryginalny HDMI to nie ma żadnych problemów...
Na Xboxie 360 gry podczas grania w jaką kolwiek grę obraz się odcina, ale wtedy muszę ustawić kabel, w odpowiedniej pozycji aby nie gubiło sygnału.
Może zakupiłem wadliwą sztukę? W sumie to nie przeszkadza, bo gry PS3 działają bez zarzutu, więc raczje wadliwa sztuka to nie jest.
Polecacie może mi jakiś sposób na granie na takim monitorze w HD? może jakieś inne konwertery? Ja kupiłem konwerter który posiada wejście na AUDIO. Nie widzę go teraz na allegro, ale dałem za niego ok. 50zł

PS3-Hack.com.pl

Czy korzystacie z konwerterów VGA-HDMI? Jaki wybrać?
« dnia: Sierpień 13, 2017, 18:07:27 pm »

Tags: vga hdmi Konwerter ps3 

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.