Październik 20, 2018, 16:53:18 pm

Autor Wątek: PROBLEMY PO KOPIOWANIU GRY  (Przeczytany 3359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline saass

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
PROBLEMY PO KOPIOWANIU GRY
« dnia: Grudzień 16, 2017, 16:59:46 pm »
Witam wszystkich

najpierw za pomocą PS3 ISO TOOLS V2.2 "zesplitowałem" katalog gry do iso (umieściłem na pen w katlogu PS3ISO) - proces kopiowania ok - gry nie ma w moje gry - AMBA.. po restarcie pojawiła się gra w moje gry ale kręci kółkiem i w podpowiedzi tytułu jest ze z USB...

nagrałem więc poprostu katalog na pen do GAMES i skopiowałem w ten sposób - kopiownie ok - uruchomiła się i pograłem..

aktualnie mam 2 TE SAME gry (w MOJE GRY) - jedna kręci kółeczkiem (ta z USB którgo nie ma włożonego) i identyczna która jest z hdd i GAMES - ale nie działa - w sensie próba uruchomienia po najechaniu  X - i NIC..   

chciałbym mieć jedną działającą i wyw***ć tą z USB bo nie chodzi o to aby wkładać za każdym razem pendive..

jak usunąć ten "wpis" w moje gry i spowodwać aby ta sama z we. hdd i GAMES zaczęła działać - może trzeba obie wyw***ć i zacząć od początku ?

za wszelkie podpowedzi z góry dziękuję

PS3-Hack.com.pl

PROBLEMY PO KOPIOWANIU GRY
« dnia: Grudzień 16, 2017, 16:59:46 pm »

Offline Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Vip
  • *
  • Reputacja: 18
Odp: PROBLEMY PO KOPIOWANIU GRY
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2017, 11:12:34 am »
https://mega.nz/#!6RwnnZzI!HCkgjpDxgQF3U8MFdHY1pS2fr4oc1SA0Hl5U3WME528 pobierz ta wersje zrób iso i sprawdz czy działa popranie a kolejna kwestia to nie które gry musza działac jako ISO na dysku konsoli np PES  czy ENEMY FRONT
z pozomu multimana takze możesz wykonac obraz iso

PS3-Hack.com.pl

Odp: PROBLEMY PO KOPIOWANIU GRY
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2017, 11:12:34 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.