Wrzesień 24, 2018, 19:24:32 pm

Autor Wątek: Gry dla 2 graczy równolegle  (Przeczytany 3971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zippsteed

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Gry dla 2 graczy równolegle
« dnia: Grudzień 25, 2017, 11:56:35 am »
Witam serdecznie z racji tego żę nie chce robić już wiekszego bałaganu w swoim ostatnim poście postanowiłem zadać nowe pytanie tutaj może przy okazji komuś się to przyda:)
Więc przechodząc do sedna tematu szukam gier na konsole ps3 dla 2 graczy równolegle tematyka gry dowolna:)
Nie muszą to takżę być gry jedynie z ps3 mogą też być z innych platform które nasze dobre ps3 odpali
Proszę wypowiadajcie się jakie są wasze ulubione gry dla 2 graczy.
Ja ze swojego punktu widzenia wymienię gry Army of TWO The Devils Cartel  , Virtual tenis , Sport chempions 1.2 , Oraz klasyki tank 1990 , contra , chip and del ,

PS3-Hack.com.pl

Gry dla 2 graczy równolegle
« dnia: Grudzień 25, 2017, 11:56:35 am »

Offline kozarovv

• Stały Bywalec
  • Miejsce pobytu: Zakład karny Mielęcin
  • Reputacja: 10
    • psx-place
Odp: Gry dla 2 graczy równolegle
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2017, 14:40:05 pm »
Witam serdecznie z racji tego żę nie chce robić już wiekszego bałaganu w swoim ostatnim poście postanowiłem zadać nowe pytanie tutaj może przy okazji komuś się to przyda:)
Więc przechodząc do sedna tematu szukam gier na konsole ps3 dla 2 graczy równolegle tematyka gry dowolna:)
Nie muszą to takżę być gry jedynie z ps3 mogą też być z innych platform które nasze dobre ps3 odpali
Proszę wypowiadajcie się jakie są wasze ulubione gry dla 2 graczy.
Ja ze swojego punktu widzenia wymienię gry Army of TWO The Devils Cartel  , Virtual tenis , Sport chempions 1.2 , Oraz klasyki tank 1990 , contra , chip and del ,
Soul Calibur (seria), Wormsy (im starsze tym lepsze..), PES (chyba ze wolisz fife),  Crash Nitro Kart (PS2), Crash Bash (PSX), Def Jam - osobiście wole te z PS2, Metal Slug Anthology (PS2), NBA Street Vol. 2 (PS2), Nekketsu Koukou Dodgeball (NES, jest spolszczenie), Battletoads & Double dragon (NES), Goal3 (NES), Bomberman: Ultra (PS3), Resistance w co-opie (PS3), Diablo3 w co-opie (PS3), Micromachines (NES), Sonic and knuckles 3 (Megadrive), itd. :)

Offline zippsteed

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2017, 15:48:37 pm »
Dzięki za odpowiedz .Stare dobre gry nes już mam sprawdzam nowe tytuły co podałeś mam nadzieje żę wontek się bardziej rozwinie o nowe ciekawe gry na dlugie wieczory dla 2 graczy. Poszerzam poszukiwania na gry dla 2 na mova mam narazie sport chempions 1/2

Edytowany double post: Grudzień 27, 2017, 15:50:05 pm
Wybiegając trochę poza temat jest jakaś opcja żeby odpalić gry buzz łamigłówki bez specjalnych padów tylko na zwykłych?

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
  • Reputacja: 9
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2017, 15:51:47 pm »
https://co-optim.us/1aawz2n

wybierz platforme, ilość graczy itd. itp.
Bardzo rzadko sprawdzam prywatne wiadomości, dlatego proszę się nie denerwować, że odpisuję późno albo w ogóle. ;(

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2017, 15:51:47 pm »

Offline zippsteed

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2017, 17:10:51 pm »
Dzięki Chmielu rozwiązałeś sprawę :)
Jeszcze jakbyś mi powiedział czy jest opcja odpalić buzz polskie łamigłowki bez kontrolerów bluzz.Mam 4 pady do konsoli na kablu i dotego rozgałęźnik usb

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2017, 17:10:51 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.