Luty 20, 2018, 16:53:19 pm

Autor Wątek: Jaki cfw na styczeń 2018?  (Przeczytany 343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Insanityman00

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Jaki cfw na styczeń 2018?
« dnia: Styczeń 29, 2018, 12:32:45 pm »
To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich :)
Kupiłem ostatnio ps3 slim 320gb. Chciałbym aby konsola posłużyła mi jak najdłużej, dlatego postanowiłem w tym celu podjąć pewne kroki. Po pierwsze całość rozebrałem i dokładnie wyczyściłem i wymieniłem pastę na układach oraz upewniłem się, że wszystko jest prawidłowo podpięte i działa. Dysk sformatowałem i zainstalowałem ofw 4.82.
Kolejnym krokiem jest oczywiście wgranie cfw w celu oszczędzania napędu, z tego co wyczytałem w sieci, to moja konsola jest przerabialna, a minvercheck pokazuje mi 3.40. W temacie ps3 jestem nowy, ale siedzę w pctach i mam od lat psp, które przerabiałem, a także bawię się w nieoficjalne romy na androidzie, więc temat ogarnę, ale mam kilka pytań/ wątpliwości i mam nadzieję uzyskać odpowiedzi.
Po pierwsze jaki cfw wybrać? Zależy mi oczywiście na odpalaniu gier z dysku zewnętrznego, instalowaniu gier na dysk w konsoli oraz obsłudze tytułów z ps2, ale jako, że jestem zwolennikiem gier oryginalnych, to cfw musi mieć opcję skopiowania mojej gry z płyty na dysk. Grać online nie zamierzam (nie przepadam, a jeśli już to mam od tego ps4 i pc), więc na dobrą sprawę nie muszę się nawet logować do psn, niemniej chciałbym uzyskać jednoznaczną odpowiedź jak to jest z tym psnem obecnie? (Wiele źródeł jest sprzed kilku lat) Rozumiem, że jeśli nie muszę, to lepiej się nie logować, tym bardziej, że do tego konta mam przypisane swoje gry z ps4? Jak wygląda sprawa z łączeniem się z internetem i aktualizacjami gier na cfw? Moją uwagę zwrócił rebug cobra, czy to jest dobry cfw?
Kolejną kwestią jest zachowanie się konsoli na cfw po wymianie dysku. Gdybym chciał wymienić dysk, to po prostu go wymieniam, instaluje od nowa ofw z pena i potem jeszcze raz cfw czy może konsola będzie się "wykrzaczać"?
Ostatnim aspektem jest mój brak znajomości niektórych pojęć/skrótów w tematyce ps3.  Czy istnieje jakoś słowniczek, z którym mógłbym się zapoznać?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2018, 12:49:26 pm wysłana przez Insanityman00 »

PS3-Hack.com.pl

Jaki cfw na styczeń 2018?
« dnia: Styczeń 29, 2018, 12:32:45 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.