Listopad 15, 2018, 15:42:00 pm

Autor Wątek: Jak przerobić konsole ps3  (Przeczytany 5766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SectuVD

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Jak przerobić konsole ps3
« dnia: Luty 06, 2018, 14:12:38 pm »
Witam
Nie dawno zakupiłem używaną konsole  ps3-869 z aktualizacją 4.82 pytanie moje brzmi jak ją przerobić tak abym mógł zagrać w jaką kolwiek gre przez pendriva lub dysk zewnętrzny. Z góry przepraszam za problem.
Pozdrawiam Dawid

PS3-Hack.com.pl

Jak przerobić konsole ps3
« dnia: Luty 06, 2018, 14:12:38 pm »

Offline Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Vip
  • *
  • Reputacja: 18
Odp: Jak przerobić konsole ps3
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2018, 13:59:32 pm »
Witam po pierwsze jaki model konsoli posiadasz czy jest to FAT czy też SLIM ???
kolejna kwestia jest to na pewno konsola która wymaga jednak pełnego Spa czyli profesjonalnego sprzątania w którego skład wchodzi usunięcie wszelkich zanieczyszczeń jak Kurz brud Stara pasta na procesorach oraz najważniejsza rzecz to jeśli chcesz aby przedłużyć prawidłowe  działanie swojej konsoli należy też wymienić pastę pod IHS co to oznacza że bez tego możesz mieć komunikat "Nastąpiło przegrzanie systemu wyłączanie systemu"o ile już nie występuje już w tej chwili objawia się to Głośną pracą wentylatora co jednak jest bardzo słyszalne  niestety sam tego nie zrobisz gdyż wymaga to specjalnej Szpatułki którą zdejmujesz ten Radiator z procesora CELL inaczej IHS jeśli nigdy nawet nie rozbierałeś konsoli to podczas wymiany pasty nieodpowiednio zdejmując płytę główną możesz także uszkodzić procesor Graficzny inaczej RSX poprzez zerwanie połączenia między płytą główną a nim
dlatego najbezpieczniejszą opcją jest oddać komuś kto ma pojęcie o tym modelu konsoli i wykona pełny Downgrade przy pomocy programatora E3 Flasher  do fabrycznego softu 3.55 oraz zainstaluje nowe oprogramowanie CFW włacznie z Hombrew tak aby wszystko było dobrze i tylko podłączył i grał a także wymieni pasty oraz pełen zakres czyszczenia przed powrotem do twoich rąk

Offline dd

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2018, 16:00:31 pm »
'' jest to na pewno konsola która wymaga jednak pełnego Spa czyli profesjonalnego sprzątania w którego skład wchodzi usunięcie wszelkich zanieczyszczeń jak Kurz brud Stara pasta na procesorach '' jakies dziwne narzucanie komus ze napewno konsola nie byla czyszczona i trzeba to zrobic .

"Nastąpiło przegrzanie systemu wyłączanie systemu"o ile już nie występuje już w tej chwili objawia się to Głośną pracą wentylatora co jednak jest bardzo słyszalne ''  znow to samo , co Ty jestes wszystko wiedzacy ??? czy moze prorok ???

''wymaga to specjalnej Szpatułki którą zdejmujesz ten Radiator z procesora CELL inaczej IHS jeśli nigdy nawet nie rozbierałeś konsoli to podczas wymiany pasty nieodpowiednio zdejmując płytę główną możesz także uszkodzić procesor Graficzny inaczej RSX poprzez zerwanie połączenia między płytą główną a nim ''  znow najlepsze narzedzia to ta szpatulka bo jak jej nie masz to jestes nikim :/ i napewno !!!!! uszkodzisz processor graficzny :/

'' dlatego najbezpieczniejszą opcją jest oddać komuś kto ma pojęcie o tym modelu konsoli i wykona pełny Downgrade przy pomocy programatora E3 Flasher '' tu to juz wiadomo o co biega walka o klienta zeby tylko wyslal do "Ciebie" konsole , przeciez nie moze tego zrobic za pomoca PS3Xploit :/ .................

Offline Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Vip
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2018, 21:58:15 pm »
DD kolego czy ty zajmujesz się serwisowanie konsol od bardzo długiego czasu???raczej nie!!
więc nie ucz mnie co należy wiedzieć i jak poprawnie wykonać usługę na rzecz klienta tak aby był jak najbardziej zadowolony nie narzucam nic nikomu tylko STWIERDZAM CO ZASTANIESZ W ŚRODKU i jak to będzie wyglądać!!Chcesz dowodu dostaniesz bo robię zdjęcia otrzymanej konsoli a w jakim stanie wraca do klienta
takie objawy zachowania się jak przegrzewanie Oznaczają wyschniętą pastę na Rdzeniu Procesora!!! co wtedy należy wykonać??bo dobry serwisant  wie
prosta rada zadzwon do serwisów popytaj o zdjęcie IHS z CELL gdy usłyszysz odpowiedz nie robimy tego bo możemy uszkodzić konsolę albo ze 200zł ci zawołają to nie jest serwis Kolejną rzeczą jest to że na YT masz filmiki o tak zdejmuje IHS a co z tego czy porządny serwisant Robi to "NOŻEM DO TAPET I DREWNIANYM KLOCKIEM???'nie bo ma specjalną szpatułkę o odpowiedniej grubości i dostosowaną tak aby niczego nie uszkodzić a nawet nie wiesz że w każdym Modelu Ps3 Fat po downgarde MUSISZ zdjąć IHS z CELL bo inaczej się ugotuje i skończy się to YLOD
Pokaż chociaż jedną konsolę którą w której wykonałeś Pełne spa + zdjęcie IHS z procesora CELL ??bo ja na moje słowa mam dowody zdjęcia może film chcesz ???
kolejną rzeczą jest to iż Stara pasta tak trzyma że szarpanie za płytę główną powoduje zerwanie łączenia co skutkuje brakiem obrazu Artefaktami na ekranie lub  Ylodem a odpowiednie narzędzie pozwala tego uniknąć a wiesz że póżniej co druga ps3 jest uszkodzona spowodowane brakiem odpowiedniego zadbania o jej stan techniczny albo po filmikach na YT tak samo te opalarki i inne wynalazki na YLOD
A wiesz o tym że bez prawidłowego Dumpa czyli zapis biosu z twojej konsoli jej nie odratujesz bo tak czy owak należy to wgrać E3 Flasherem a EXPLOIT już ci nie daje takiej opcji więc co wtedy a właśnie w ciągu 2 tygodni robiłem takie 3 konsole po EXPLOICIE 
i zmień troszkę ton wobec osób które mają wiedzę i inni umieją to uszanować  a ja nie muszę walczyć o klienta bo sami dzwonią pytają bo dostałem od tego nr itd i wiedzą co i jak będzie wykonane

A może dać linka do takiego właśnie cwaniaczka który za bagatela 560 zł sprzedał PS3 SLIM PRZEGRZEWAJĄCA SIĘ jednemu z użytkowników Forum i stan odbiegający od tego co było na zdjęciach a w realizmie gdzie temperatury w GTA V po 15 minutach grania osiągały ponad 80 C!!!!a ja wiem że mam w konsoli ps3 slim po Downgrade i pełnym Spa temperatury po ponad 45 minutach grania około 54-61 C przy prędkości wentylatora 35% i co ty na to???
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2018, 22:09:43 pm wysłana przez Domi38 »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2018, 21:58:15 pm »

Offline dd

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2018, 19:07:58 pm »
''DD kolego czy ty zajmujesz się serwisowanie konsol od bardzo długiego czasu???raczej nie!''  znow wiesz wszystko , a reszta Twoich wypocin mnie nie interestuje nie wiem po co sie tak uruchamiasz i piszesz takie litanie xD . Zawsze sie tak tlumaczysz tzn tylko jedno : cos masz do ukrycia xD

Offline Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Vip
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2018, 22:32:10 pm »
chłopczyku ja mam coś do ukrycia chyba ci się coś ostro poje... bo ja każdą konsolę traktuję tak samo i mam na to dowody zdjęcia filmiki itd a ty w twoim życiu widać po twoich śmiesznych wypocinach że masz lat góra z 17 te wasze Gimbaziaste xd to mnie rozpierdala nigdy nie zrobiłeś ani jednego Prawdziwego DOWNGRADE nie wspominając o Remmary czy innych usterkach
 bo to co ja wiem  to ty nawet nie wiesz 10% co ludzie potrafią i jakie kity wciskają sprzedając używaną Konsolę i czego można się spodziewać
a to co robię i od czego należy zacząć downgrade a potem poprzez  kolejne etapy aż do zakonczenia usługi serwisowej to jest milion dróg
dla mnie poprostu jesteś zwykłym cwaniaczkiem udającym wielkiego znawce tematyki SERWISU PS3 ALE SORRY dzieciaku nie zadzieraj z kimś kto ma rację i cię szybko załatwi prostym pytaniem nad którym ci wujek google pomoże bo nawet nie bedziesz umiał na to odpowiedzieć
" CZY PROCESOR CELL MOŻNA REBALINGOWAĆ do innej płyty głównej"odpowiedz A tak pod warunkiem przelutowania innych elementów jak.....????
odpowiedz B NIE!!!!
a styl twoich odpowiedzi brzmi identycznie jak jednego idioty który na tym forum tez cwaniakował o nicku DROGI
tak samo Zawistny i bezszczelny typ jakim i ty jesteś
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2018, 22:40:03 pm wysłana przez Domi38 »

Offline dd

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2018, 23:18:47 pm »
czlowieku co mnie interesuje jak ty traktujesz konsole , jak zwykle sie uruchamiasz i piszesz swoje wypociny xD a te swoje pytanka mozesz zadawac takim pseudo serwisantom na Twoim poziomie LOL

Offline Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Vip
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 09, 2018, 00:07:40 am »
I doczekałeś się tępy debilu że się uruchomiłem moja grzecznośc wobec takich d****i Z MÓZGIEM Z POZIOMU AMEBY i Wypociny to twoje p*****lniete XD którego używasz nagminnie wyznacza kierunek że jesteś zawistnym HEJTEREM któremu kot wpier.. Myszkę a na klawiaturze Rdza zostawiła dziury
kolejna kwestia wpierddd ... się w temat niedotyczący ciebie
pojawiasz się h*jjjjjjj wie skąd i zaczynasz cwaniakować  i kozaczyć pionku z kwadratu u rutka a tu takie coś w bonusie

pozatym zapomniałbym SIEDZISZ PRZED KOMPUTEREM JAK TĘPA xxxxx ZAWIESZONY JAK WINDOWS VISTA  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
A pseudo serwisantem to chyba ty jesteś cebularzu z internetowym przerabianiem !!!!
bo ja jakoś nie narzekam na brak klientów którym serwisuję ich konsole a czasem także sam dla siebie wykonuję Custom modding i mam więcej pojęcia i głowę na karku
I ZAPAMIĘTAJ JEDNO DOBRY SERWISANT ZAWSZE BĘDZIE NIM DO KONCA
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2018, 00:31:38 am wysłana przez Domi38 »

Offline dd

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2018, 09:50:28 am »
No coz wiedzialem ze znow sie uruchomisz LOL a tak poza tym najpierw sie dowiedz kto to jest AMEBA a potem ja obrazaj . Nie interesuja mnie twoje zwiarzatka i co ci zjadaja xD a to co to za tekst : '' pionku z kwadratu u rutka '' ???? Nie bede sie znizal do twojego poziomu ''DOBREGO'' serwisanta bo by mi nic w zyciu nie wyszlo xD

Offline Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Vip
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2018, 11:14:05 am »
To raczej ja się nie będę zniżał do twojego poziomu życzę ci powodzenia

Offline Morningstar

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: DE
  • Izi Pizi
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2018, 19:12:59 pm »
Hej Ziomku, ten gosciu jest mało sprytny, tez jakis czas temu zakładałem taki post i odpowiedział tym samym :D o po 2 dniach metodą prób i błedów i troche dobrej "herbatki" przerobiłem PS3 4.82 :D Sam robiłem, sam szukałem :D Może pomoge

Offline Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Vip
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2018, 20:53:43 pm »
No świetnie gratulacje dla posiadacza 3 ps3 ale pamiętaj złapiesz BRICK i będzie wtedy płacz i lament

Offline Morningstar

• Nowy użytkownik
  • *
  • Izi Pizi
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 09, 2018, 21:45:05 pm »
Nie będzie lament gdyż do stara konsola a o ile pamiętam w Polsce kosztuje grosze :D

Offline Domi38

• bądz zawsze sobą
  • Tester
  • Vip
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 10, 2018, 07:58:02 am »
Ciekawe gdzie kupisz sprawne Ps3 za grosze

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 96
  • MANIEK
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 10, 2018, 10:59:01 am »
I doczekałeś się tępy debilu że się uruchomiłem moja grzecznośc wobec takich d****i Z MÓZGIEM Z POZIOMU AMEBY i Wypociny to twoje p*****lniete XD którego używasz nagminnie wyznacza kierunek że jesteś zawistnym HEJTEREM któremu kot wpier.. Myszkę a na klawiaturze Rdza zostawiła dziury
kolejna kwestia wpierddd ... się w temat niedotyczący ciebie
pojawiasz się h*jjjjjjj wie skąd i zaczynasz cwaniakować  i kozaczyć pionku z kwadratu u rutka a tu takie coś w bonusie

pozatym zapomniałbym SIEDZISZ PRZED KOMPUTEREM JAK TĘPA xxxxx ZAWIESZONY JAK WINDOWS VISTA  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
A pseudo serwisantem to chyba ty jesteś cebularzu z internetowym przerabianiem !!!!
bo ja jakoś nie narzekam na brak klientów którym serwisuję ich konsole a czasem także sam dla siebie wykonuję Custom modding i mam więcej pojęcia i głowę na karku
I ZAPAMIĘTAJ JEDNO DOBRY SERWISANT ZAWSZE BĘDZIE NIM DO KONCA

Komentarz Administratora Takie zachowanie na forum nie bedzie AKCEPTOWANE ...chyba kogoś ponoszą emocje Proszę o sprostowanie swojej wypowiedzi co do użytkownika "dd"

Offline Morningstar

• Nowy użytkownik
  • *
  • Izi Pizi
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 10, 2018, 14:21:31 pm »
Hej, mieszkam w DE i kupujesz konsole do testów za 50-100 Euro, dla przeciętnego pracownika w De taka suma to nic :D Sam PS4 kupiłem tu za 150 Euro.

Offline ..::BaNdZiOr::..

• Stwórca Forum :)
  • HelpChat/Sb
  • Szef Forum
  • *
  • Miejsce pobytu: San Escobar
  • Reputacja: 6
  • WE ARE ANONYMOUS WWW.PS4-HACK.CBA.PL
    • ..::PS4-HACK::..
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 11, 2018, 10:36:16 am »
W Anglii jest podobnie

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #16 dnia: Luty 11, 2018, 10:36:16 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.