Luty 20, 2018, 16:52:47 pm

Autor Wątek: Active PS3ID CEX zmienia się automatycznie po wyjściu z Rebug toolboxa na DEX.  (Przeczytany 233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline provi1337

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Cześć!
Otóż mam pewien problem z Rebugtoolboxem albo z systemem nie jestem do końca pewien, mój Active ps3Id które ustawiam po włączeniu systemu na cex po każdym wyjściu z programu resetuje sie na NO. Czyli nie mogę się wpisać do online bo jestem cały czas tak naprawdę na dex bo nic mi się nie zmienia. Nie ważne ile razy zresetuję program i zmienię active ps3id znowu na cex to się zmienia na NO. Problem ten wystąpił kilka dni temu po włączeniu pierwszy raz plejki tego dnia. powszedniego dnia plejka działała dobrze aż do końca. Następnego dnia chciałem sobie zainstalować nowe .sprx do gta. Więc odpaliłem rebugtoolboxa ustawiłem na cex wyszedłem potem wszedłem do multimana zamieniłem te .sprx chciałem sprawdzić czy działają na online ale oczywiście nie mogłem się zalogować i wtedy odkryłem ten problem. informacje :
wersja systemu 4.81 dex, COBRA: 7.31, jailbreak, wersja rebugtoolboxa (02.02.12)
Prozę was o pomoc bo próbowałem dużo rzeczy jak ccadi ale nie pomogło może coś źle zrobiłem nie jestem pewien pomóżcie !! :-\

Edytowany double post: Luty 07, 2018, 15:47:06 pm
więc tak, przewróciłem cały internet do góry nogami i w końcu coś znalazłem. Rozwiązanie było banalnie proste. Co trzeba zrobić dla ludzi którzy ten problem posiadają : wchodzicie w ustawienia, zjeżdżacie na sam dół i otwieracie debug settings (jeżeli nie macie czegoś takiego to znaczy ze albo nie macie jailbreaka albo jesteście na cex) potem wchodzicie w drugie ustawienie od góry (NP Evironment) i nie ważne co tam pisze, wpiszcie w tamto pole : np
to tyle takie proste to było.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2018, 15:47:06 pm wysłana przez spy »

PS3-Hack.com.pl

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.