Lipiec 22, 2018, 07:04:54 am

Autor Wątek: Jak zdobyć licencje do gier PSN? Problem z plikiem EDAT  (Przeczytany 2031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bone

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Jak zdobyć licencje do gier PSN? Problem z plikiem EDAT
« dnia: Luty 28, 2018, 16:03:05 pm »
Witam.
Pobieram gry dzięki programowi PSNstuff, szczególnie na PS1. Każda gra wymaga licencji. Program ReactPSN umożliwił mi ominięcie tej licencji poprzez wrzucenie na USB pliku ".rap" do folderu "exdata" i stworzeniu nowego konta użytkownika "aa". Gra działała, natomiast nie wiem jak wgrać kilka gier na raz, czy musze tworzyć następne konta?
Na forum znalazłem poradnik, gdzie można wrzucić plik ".edat" na dysk home/000../exdata i wszystko powinno grać. Niestety nie wiem skąd zdobyć plik .edat do danej gry.
Mógłby ktoś pomóc?
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2018, 16:04:52 pm wysłana przez Bone »

PS3-Hack.com.pl

Jak zdobyć licencje do gier PSN? Problem z plikiem EDAT
« dnia: Luty 28, 2018, 16:03:05 pm »

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
  • Reputacja: 9
Odp: Jak zdobyć licencje do gier PSN? Problem z plikiem EDAT
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2018, 17:14:58 pm »
Poszukaj gier na stronie psndl, tam powinny być od razu gry .pkg + rapy i inne edaty. Wszystko aktywujesz tym reactPSN. Jeżeli udało Ci się jedną grę aktywować to resztę też da radę bo robi się to identycznie. Po zaktywowaniu gry użytkownik "aa" zmienia nazwę na taką w zależności którego aktywatora użyłeś .rap rif edat z cyferkami. Jak chcesz zaktywować więcej gier to zainstaluj najpierw wszystkie, potem wrzuć .rapy do exdata na pendraku i znowu zmień nazwe 2giego profilu na "aa" i odpal reactpsn. Powodzenia. Jak coś nie jasne to pisz.
Bardzo rzadko sprawdzam prywatne wiadomości, dlatego proszę się nie denerwować, że odpisuję późno albo w ogóle. ;(

Offline Bone

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2018, 18:16:02 pm »
Wrzuciłem pliki rap do exdata z kilku gier i teraz wszystko działa. Dzięki wielkie :)

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2018, 18:16:02 pm »

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.