Listopad 18, 2019, 23:26:23 pm

Autor Wątek: Sony Playstation 3 750GB, 2 pady, 2 gry, Warszawa! 350zł  (Przeczytany 1550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bad Mother Fucker

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Sony Playstation 3 750GB, 2 pady, 2 gry, Warszawa! 350zł
« dnia: Lipiec 01, 2019, 16:36:00 pm »

Witam wszystkich

Mam do sprzedania używaną konsolę Sony PlayStation 3 w wersji Slim, model: CECH-2104B z dyskiem twardym 750GB.

Dysk w konsoli został wymieniony na większy z powodu małej ilości miejsca na dysku oryginalnym.

Jej stan wizualny oceniam na dobry (lekkie ryski na obudowie), techniczny na bardzo dobry (szybko ładuje gry, nie zacina się).

Mam ją od nowości (zakupiłem ją w 2011 roku, więc na pewno jeszcze posłuży), czyta ona wszystkie oryginalne gry bez problemu.

Na dysku zainstalowane są 2 gry w wersji cyfrowej: The Last of Us (polski dubbing), Watch Dogs (polskie napisy).

Konsola jest w 100% sprawna i dla każdego kto zdecyduje się na odbiór osobisty daje na nią gwarancję rozruchową 10 dni od momentu zakończenia aukcji.

W przypadku wysyłki która także jest możliwa, nie daję gwarancji - ponieważ nie biorę na siebie odpowiedzialności za przewoźnika (w tym przypadku kurier DPD lub Poczta Polska).

W skład sprzedawanego zestawu wchodzi (wszystko co jest widoczne na pierwszym zdjęciu):

1. Konsola Sony Playstation 3 Slim CECH-2104B 750GB.

2. Oryginalny pad Sony DualShock 3 (czarny - stan dostateczny, L2 lekko się zapada, lekkie nadłamanie koło analogów).

3. Pad zamiennik (biały - jego stan oceniam na dobry).

4. Kabel HDMI (ma już swoje lata, działa ale zalecam wymianę na nowy)

5. Kabel zasilający

6. Kabel do ładowania pada (2 sztuki).

7. Gry na dysku w wersji cyfrowej: The Last of Us (polski dubbing), Watch Dogs (polskie napisy).

Zainteresowanym mogę przesłać więcej zdjęć w lepszej jakości na maila.

Odbiór, transport:

Najbardziej preferuje odbiór osobisty u mnie w mieszkaniu w Ursusie na ul. Dzieci Warszawy 15D .

Pozwala on dokładnie obejrzeć i sprawdzić sprzedawany przeze mnie sprzęt.

Wówczas klient nie ponosi kosztów przesyłki.

Możliwa jest oczywiście wysyłka, ale jak pisałem wcześniej, w takim przypadku nie daje gwarancji rozruchowej.

W przypadku przesyłki towar wyśle kurierem DPD lub Pocztą Polską tuż po wpłynięciu pieniędzy na moje konto.

Uwaga. W przypadku wysyłki, płatne tylko z góry przelewem na konto!!!

W razie pytań proszę o maile : marcin_pacek@op.pl lub telefony pod numer 535 333 342

Link do aukcji na Allegro:
https://allegro.pl/oferta/sony-playstation-3-750gb-2-pady-2-gry-warszawa-8261433262

ŻYCZĘ UDANEJ LICYTACJI

PS3-Hack.com.pl

Sony Playstation 3 750GB, 2 pady, 2 gry, Warszawa! 350zł
« dnia: Lipiec 01, 2019, 16:36:00 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.