Sierpień 10, 2020, 13:06:05 pm

Autor Wątek: 4,85 CEX Cobra 8.01 minecraft i gra przez sieć  (Przeczytany 5125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aryann

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
4,85 CEX Cobra 8.01 minecraft i gra przez sieć
« dnia: Luty 09, 2020, 10:14:20 am »
Witam wszystkich
z góry proszę o wyrozumiałość ,raczej nie wiele miałem do czynienia z konsolami.Wszedłem w posiadanie jak w temacie - co muszę zrobić w CFW i co muszę wiedzieć aby dziecko pograło przez sieć ?

za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję

znalazłem tu:
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=16796.0

wątek z taką instrukcja:

czy ta instrukcja jest ok ?
1) musisz wyłaczyc spoofer =>jesli trzeba to co tzn dokładnie - coś trzeba przestawić w opcjach ?

2) zmienic cfw na 4,70 Darknet lub cfw spy [(polecam cfw od spy) przed instalacja cfw wyciagnac płyte z napedu i prawy port pena z cfw zapodac] =>czy to 4.85 CEX Cobra 8.01 od spy załatwi sprawę  ?

3) zainstalowac webman mod 141.41 + multiman 4.66.10 =>podobno szystko miało być najnowsze ?

4) podłaczyc internet i uruchamiajac gre pobrac update (do wszystkich gier) ktory wyskoczy =>czyli wyskoczy jakiś update i muszę to wykonać ?

5) grajac online najlepiej miec drugi profil na ps3 tylko do gry online (najlepiej ustawic by konsola uruchamiała sie na profilu ktory ma byc do gry Offline bedac na tym profilu w 1 zakładce od lewej klikamy trojkat i auto-wpisywanie nie pomylcie z PSN) =>czy to przy każdym sofcie konieczne ?

6) grajac online musimy wykonac takie czynnosci przed wpisaniem (oczywiscie przy logowaniu sie do psn MUSIMY odhaczyć opcje "autowpisywanie sie" ,zapamietywanie hasła moze byc zaznaczone) =>czy z tego wynika że trzeba w konsoli wpisywać dane logowania za każdym razem po jej uruchomieniu ?
   a) montujemy gre przez Moje Gry (webman games)
   b) wciskamy R2+trojkat =>czyli ta kombinacja zaraz po zamontowaniu i czekamy na komunikat  ?
   c) wpisujemy sie =>to w/w logowanie do PSN za kazdym razem po uruchomieniu konsoli ?
   d) gdy sie wpiszemy NIE wchodzimy w nic oprocz Moje Gry (webman games)
   e) gdy bedziemy chcieli zmienic gre bedac wpisanym do PSN wchodzimy w Moje Gry /Opcje webMANa / Wysuń Płytę

7) gdy chcemy sie wylogowac z psn wystarczy zmienic profil albo standardowo wylogowac sie

czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości ? jeszcze raz dzięki

« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2020, 10:47:31 am wysłana przez aryann »

PS3-Hack.com.pl

4,85 CEX Cobra 8.01 minecraft i gra przez sieć
« dnia: Luty 09, 2020, 10:14:20 am »

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.