Grudzień 16, 2019, 09:44:07 am

Autor Wątek: Uncharted 3  (Przeczytany 143391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek4

• Wyjadacz
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 3
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 02, 2011, 16:12:55 pm »
Moglby ktos powiedziec ktore pliki mozna usunac i gdzie sie one znajduja,po to aby gra mniej wazyla ? I mam pytanie wy tez macie takie dlugie loadingi ? Mam gre wlasnie za zew. i mysle ze to moze byc powodem

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 02, 2011, 16:12:55 pm »

Offline Lagiew

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 02, 2011, 16:57:26 pm »
Witam, mam problem bo przeciagam pliki *.PSARC na PSARC.exe i wyskakuje mi blad (robie to na komputerze, mam XP), w multimanie nie da sie tego zrobic (bo nie ma poprsotu takiej opcji) wiec nic mi tu nie rozpakowuje wiec jak mam to zrobic bo nie rozumiem? mam kmeaw 3.55.

EDIT

Moglby ktos powiedziec ktore pliki mozna usunac i gdzie sie one znajduja,po to aby gra mniej wazyla ? I mam pytanie wy tez macie takie dlugie loadingi ? Mam gre wlasnie za zew. i mysle ze to moze byc powodem

Ja usunąłem wszystkie jezyki oprócz PL i ENG, oraz usunalem wszystki filmiki 3d (nazwa filmiku konczy sie _3D) i z 45gb zrobilo sie 29gb

posty się edytuje ! Regulamin Forum.
Administracja
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 17:36:41 pm wysłana przez mgrradar »

Offline Warson

• Początkujący
  • **
  • Miejsce pobytu: Czeladź
    • Darkwarez
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 02, 2011, 18:13:54 pm »
Panowie, nie mam W tej paczce z fixem do Freeza pliku EBOOT, więc już nie trzeba przerzucać? Jak to jest w końcu?

Offline Bartek4

• Wyjadacz
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 02, 2011, 18:22:06 pm »
Ta paczka jest w 100% sprawna,sam testowalem i jest eboot.

http://www.filesonic.pl/file/2851197305/Uncharted.3.PROPER.FIX.KMEAW355.READNFO.v4-Nobody.rar

Lagiew moglbys mi podac dokladna lokalizacje tych plikow ? Bo nie chce czegos zrobic zle

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 02, 2011, 18:22:06 pm »

Offline PSmen

• Lubie ciacha :)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 02, 2011, 18:44:40 pm »
U mnie natomiast nie działa gra mam Ripa czyli wszystko juz jest zrobione tylko nalezało sciepnac na dysk zew i odpalić niestety po odpaleniu gry wyskakuje pierścień ktory sie kreci po 3-4 minutach znika i konsola łapie Black Screena i nic sie nie dzieje......nie wiem czemu tak sie dzieje przelazłem nawet specjalnie z CFW GH na KMEW i to samo...

andi72

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 02, 2011, 19:27:19 pm »
Ja też jeszcze niemiałem z żadną grą takich problemów.
Wszystko według opisu z tą paczką http://www.filesonic.pl/file/2851197305/Uncharted.3.PROPER.FIX.KMEAW355.READNFO.v4-Nobody.rar wszystko przenosze ręcznie i du.. ,kręci sie pierścień w nieskończoność .
Sam już niewiem czy to ma być na zew/wew? w Gamez/games?

Offline Warson

• Początkujący
  • **
    • Darkwarez
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 02, 2011, 19:29:03 pm »
Ja wciąż nie mam EBOOT w tej paczce.

Niestety podczas uruchomienia gry z dysku zewnętrznego błąd 80010017, czy ktoś mi poradzi co się dzieje?

czy to wina tego eboota?

jeśli tak to proszę o zauploadowanie mi go na inny serwer.

Offline Bartek4

• Wyjadacz
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 02, 2011, 19:59:11 pm »
Ja wciąż nie mam EBOOT w tej paczce.

Niestety podczas uruchomienia gry z dysku zewnętrznego błąd 80010017, czy ktoś mi poradzi co się dzieje?

czy to wina tego eboota?

jeśli tak to proszę o zauploadowanie mi go na inny serwer.

Radze poczytac Faq  :P

Zeby gra wazyla mniej to trzeba usunac wszystkie pliki z katalogu PS3_GAME\USRDIR\build\main\sound1\streams\speech
oprocz plikow polish-mp.psarc  i polish-sp.psarc i ja zostawilem jeszcze katalog english-mp.psarc.
Usunolem jeszcze filmiki z koncowka 3D z katalogu PS3_GAME\USRDIR\build\main\movie1.
Dobrze zrobilem ? Wy tez tak zrobiliscie ? Prosze o odpowiedz bo nie mam jak narazie dojsc do konsoli
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 20:52:10 pm wysłana przez Bartek4 »

Offline Warson

• Początkujący
  • **
    • Darkwarez
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 02, 2011, 20:53:03 pm »
Sory nie skopiowałem plików z Katalogu usdir :)

Już działa :)

HURAAA!!!!!

EmpTy212

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 02, 2011, 20:54:45 pm »
Witam, mam problem, otóż gra mi się zbugowała z lekko przez co nie mogłem jej przejść, (moment gdzie wielka fala zmiata nas z wraków) i  wtedy tekstury na siebie naszły i nic nie mogłem z byt zrobić więc wyłączyłem grę i włączyłem ponownie. Gra cały czas po wybraniu kontynuacji gry stoi na momencie gdzie jest ładowanie i pierścień się kręci i w pewnym momencie muzyka się kończy a pierścień dalej się kręci :D Co mogę zrobić ?

Czuje, że to wina save który zrobił się kiedy gra się zbugowała, miałem dwa razy problem z grą, raz straciłem tekstury podczas biegu przez miasto nagle po wyjściu z budynku nie było nic. No i teraz. Wtedy umarłem i gra się wczytała poprawnie a teraz to nic nie mogę zrobić nawet wejść gdyż ciągle się kręci ten pierścień.

Jeśli można to poprosiłbym save w Rozdziale Porwanie jak mamy wskoczyć na tą łódź aby dopłynąć do statku i uratować Sullivana.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 21:03:49 pm wysłana przez EmpTy212 »

Offline Bartek4

• Wyjadacz
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 02, 2011, 20:56:57 pm »
Poczekaj chwile i pojawi sie tez obraz.

A odpowie ktos na moje pytanie ? >:(

Offline kapiq99

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 02, 2011, 21:03:43 pm »
Zeby gra wazyla mniej to trzeba usunac wszystkie pliki z katalogu PS3_GAME\USRDIR\build\main\sound1\streams\speech
oprocz plikow polish-mp.psarc  i polish-sp.psarc i ja zostawilem jeszcze katalog english-mp.psarc.
Usunolem jeszcze filmiki z koncowka 3D z katalogu PS3_GAME\USRDIR\build\main\movie1.
Dobrze zrobilem ? Wy tez tak zrobiliscie ? Prosze o odpowiedz bo nie mam jak narazie dojsc do konsoli

Dokładnie. Dobrze zrobiłeś:)

Po usunięciu zbędnych języków i filmików 3d oraz wypakowaniu plików psarc gra waży 34GB.

Offline Lagiew

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 02, 2011, 21:06:25 pm »
Zrobilem wszystko jak trzeba i kreci sie pierscionek i nic albo czarny ekran i nic zalezy czy hdd czy extrenal (probuje z obu)
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 21:09:05 pm wysłana przez Lagiew »

EmpTy212

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 02, 2011, 21:06:42 pm »
Ale już czekałem koło 20 minut więc wiedz, że coś się dzieje.

Offline Bartek4

• Wyjadacz
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 02, 2011, 21:26:53 pm »
Thx kapiq99 mi gra wazy tyle ile mowiles.Plus dla cb

adamozryw

• Gość
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 02, 2011, 23:34:36 pm »
Nie wiem co jest grane. Robiłem to wszystko według instrukcji, usunąłem plik camera.txt, zgrałem na dysk wewnętrzny i nic. Widzę jak pierścień kręci się w nieskończoność, czekałem 15 min. i to samo. Co robię nie tak??

Offline Lagiew

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 02, 2011, 23:36:46 pm »
Teraz to jest dopiero zonk. Wrzuciłem wszystko od nowa, rozpakowałem po przerzucałem, pousuwałem i prawie sie udało, gra się włącza tylko dalej mam frezy jak włączam dziennik drake'a i to już przy 2 rozdziale (miałem tak od początku). Może ktoś ma jakiś pomysł jak to na prawic bo dziś straciłem z 8 godzin i jestem w punkcie wyjścia wiec się trochę wku**iłem.

Offline FrogDR

• Vip
  • Reputacja: 13
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 03, 2011, 00:55:00 am »
Dobra panowie. Bo widze ze dalej niektorzy maja problemy. JA zrobilem TAK i ten sposob na 100% dziala ! Bo u mnie i u brata U3 dziala no problem. A wiec SPOSOB by FROG :
Sciagacie ta paczuche i jedziecie z godnie z opisem ! Robimy wszystko na PC.
File name: Uncharted 3 FIX 2 by FROG !.rar File size: 26.35 MB
1. Kopiujemy pliki extract.bat ,psarc.exe and zlib.net.dll z paczki powyzej do katalogu PS3_GAME\\USRDIR\build\main\ naszej gry na PC.
2. Uruchamiamy plik extract.bat i czekamy kawalek czasu az sie wszystko wypakuje. Po wypakowaniu usuwamy pliki z rozszerzeniem psarc z katalogu \PS3_GAME\USRDIR\build\main\ jesli jakies pozostaly oraz wgrane wczesniej 3pliki z punktu powyzej.
3. Zmieniamy nazwe katalogu "bindc1" na "dc1" i przenosimy go do pustego katalogu "bin". Powinno wygladac to tak \main\bin\dc1\
4.Teraz przekopiuj katalog USRDIR z paczki, w miejsce katalogu USRDIR naszej gry. Gdy zapyta o nadpisanie plikow dajemy na TAK.
5. Kopiujemy (nadpisujemy) plik EBOOT.BIN z powyzszej paczki na miejsce starego w \PS3_GAME\USRDIR\.
6. Kopiujemy gre na konsole, odpalamy i gramy !

Meldujcie czy wam ZABANGLALO :> Mnie tak :) Oczywiscie najlepiej na czystej sciagnietej kopi gry bo jak juz mieszaliscie cos ostro wczesniej to moze nie wyjsc...

A i macie foto jak ma wygladac katalog "main" na poczatku przed sciagnieciem gry z netu i kombinowaniem oraz drugi na koniec tego motania przed skopiowaniem na konsole gry.
PRZEDPO
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 09:54:34 am wysłana przez FrogDR »

Offline wojek_gacek

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 03, 2011, 08:05:27 am »
Mi wszystko ładnie działa ale Loadingi to jest jakaś porażka :O od 2-3 minut masakra jakaś plus czasem jest tak że idę idę i nagle Drake wpada w niewidzialną dziurę na środku ulicy ^^ może mam za bardzo zarąbany dysk zewnętrzny ?

"Tonight's the night. And it's going to happen, again and again. It has to happen."

Offline fux1920

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 03, 2011, 12:48:48 pm »
Witam.
Gra pobrana z tąd-http://www.ps3iso.com/showpost.php?p=447923&postcount=1591
Spatchowana z tutka kolegi FrogDR(Dziękuje :)http://www.ps3-hack.com.pl/index.php/topic,7782.40.html
Działa z dysku ZEWN.mam samsunga500gb.Wszystko chodzi płynnie,dziennik działa,nie wiesza.
Uruchamiana MULTIMANEM(pobrałem najnowszy)
Pozdr.

EmpTy212

• Gość
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 03, 2011, 14:29:55 pm »
Ponawiam prośbę o save przy 68% gry w momencie gdy trzeba wskoczyć na łódź i dopłynąć do statku, żeby uratować sallivana. Rozdział to "Wzburzony ocean".

Jeszcze jedno pytanie dlaczego nie mogę wybrać rozdziału i zagrać od początku dany rozdział, mogę wybrać tylko pierwszy rozdział...
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 14:45:27 pm wysłana przez EmpTy212 »

Offline bono122b

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 03, 2011, 17:08:50 pm »
Witam
mam taki problem że ładujac jakikolwiek plik *.psarc na psarc.exe niby wszytko sie wypakowuje ale program nie tworzy odpowiedzniego folderu(np actor33 ani zadnego innego). Ktoś wie w czym może byc problem?

Offline wojek_gacek

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 03, 2011, 18:56:42 pm »
@bono te foldery musisz stworzyć sam tzn przekopiować je z folderu crack ;))

Ps znalazłem coś takiego w sieci :)

Ponoć działający sposób na wolne loadingi :)

uncharted 3 Clean Fix

Please read carefully;

MAKE SURE YOU HAVE A BACKUP OF YOUR DOWNLOAD IN CASE YOU MESS UP. (only tested on internal as it reparks the psarc's, i
used this with the untouched Duplex release so make sure you have an untouched download of that release. I have had no problem's at all with it, journal working loading ok etc.

the freez comes from the corruption of u2-log-in lod0.pak actor33.psarc

the problem of loading and textures just extracting file. PsARC and external HDD

The original and fix the Eboot files pak23.psarc, animstream4.psarc, bin.psarc, text1.psarc unrelated to the freezer, the only one to blame is actor33.psarc

black page with the ring in the early games just camera.txt

You extract it in the GAMEZ \ Uncharted_3 \ PS3_GAME \ USRDIR \ (replaced by that of the Eboot fix if you had not done before and replace camera.txt

Double-Click on "Fix.bat" in GAMEZ \ Uncharted_3 \ PS3_GAME \ USRDIR \ build \ main

Wait for the extraction-Modify-recompression actor33.psarc

that's it

zaraz sciągnę to i przetestuję ;P

Działa xD i nie ma bugów i o wiele szybciej się doczytuje ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 19:55:44 pm wysłana przez wojek_gacek »

"Tonight's the night. And it's going to happen, again and again. It has to happen."

Offline fux1920

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 03, 2011, 19:25:41 pm »
moim zdaniem,wszysko zależy od samej czystej pobranej gry.U3 pobrałem z kilku naszych warezów,z każdą był problem z patchowaniem.Dopiero kopia z PS3iso okazała się czysta-czyli nie modyfikowana wczesniej.Wszysko poszło OK i gierka śmiga teraz dobrze bez żadnych zwiech.

Offline drakonia

• Stały Bywalec
  • Miejsce pobytu: Świdnica
  • Korektor
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 03, 2011, 19:35:03 pm »
Jeszcze jedno pytanie dlaczego nie mogę wybrać rozdziału i zagrać od początku dany rozdział, mogę wybrać tylko pierwszy rozdział...

http://www.ps3-hack.com.pl/index.php/topic,7770.msg57983.html#msg57983
press play on tape then any key

Offline Radox211

• Prezes
  • Miejsce pobytu: Goleniów
  • do zobaczenia na celowniku +
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 03, 2011, 19:46:59 pm »
jakie foldery 3D trzeba wyrzucić, by zripować wersję U3 ?

~PS3 FAT (GOLD) 500GB Rogero 4.50 LIMITED
EDITION
~NBOX BSLA 250GB E2 + SZAR FULL
~NBOX BSKA E2
~TV Samsung 42

Offline dzb

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 03, 2011, 20:51:20 pm »
może ktoś wrzucić jakieś spolszczenie?

Offline Bartek4

• Wyjadacz
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 03, 2011, 20:53:48 pm »
jakie foldery 3D trzeba wyrzucić, by zripować wersję U3 ?

Poczytaj wczesniejsze posty :P.Mialem ten sam problem  ;)

thematttti

• Gość
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 03, 2011, 22:02:34 pm »
Link do spolszczenia : http://www.filesonic.pl/file/2848045585/polishlang.rar
Niestety, aby je pobrać potrzeba mieć premium na filesonic.

Offline thenat17

• Początkujący Deweloper
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Warka/Warszawa
  • Moje PW jest od tylko ważnych spraw !!
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 03, 2011, 23:14:41 pm »
Dobra panowie. Bo widze ze dalej niektorzy maja problemy. JA zrobilem TAK i ten sposob na 100% dziala ! Bo u mnie i u brata U3 dziala no problem. A wiec SPOSOB by FROG :
Sciagacie ta paczuche i jedziecie z godnie z opisem ! Robimy wszystko na PC.
File name: Uncharted 3 FIX 2 by FROG !.rar File size: 26.35 MB
1. Kopiujemy pliki extract.bat ,psarc.exe and zlib.net.dll z paczki powyzej do katalogu PS3_GAME\\USRDIR\build\main\ naszej gry na PC.
2. Uruchamiamy plik extract.bat i czekamy kawalek czasu az sie wszystko wypakuje. Po wypakowaniu usuwamy pliki z rozszerzeniem psarc z katalogu \PS3_GAME\USRDIR\build\main\ jesli jakies pozostaly oraz wgrane wczesniej 3pliki z punktu powyzej.
3. Zmieniamy nazwe katalogu "bindc1" na "dc1" i przenosimy go do pustego katalogu "bin". Powinno wygladac to tak \main\bin\dc1\
4.Teraz przekopiuj katalog USRDIR z paczki, w miejsce katalogu USRDIR naszej gry. Gdy zapyta o nadpisanie plikow dajemy na TAK.
5. Kopiujemy (nadpisujemy) plik EBOOT.BIN z powyzszej paczki na miejsce starego w \PS3_GAME\USRDIR\.
6. Kopiujemy gre na konsole, odpalamy i gramy !

Meldujcie czy wam ZABANGLALO :> Mnie tak :) Oczywiscie najlepiej na czystej sciagnietej kopi gry bo jak juz mieszaliscie cos ostro wczesniej to moze nie wyjsc...

A i macie foto jak ma wygladac katalog "main" na poczatku przed sciagnieciem gry z netu i kombinowaniem oraz drugi na koniec tego motania przed skopiowaniem na konsole gry.
PRZEDPO

polecam działa tym sposobem na 3 konsolach :)
zew/wew , tylko ze z zew. nie wczytuje tekstur niekotrych lub sa w bardzo slabej rozmazanej jakości :P

Wspieraj Forum !!  ||   Usługi Forumowe <<  <<Zajrzyj !!

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 03, 2011, 23:14:41 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.